Nazywam się Agnieszka Martyniuk

Data:

Nazywam się Agnieszka Martyniuk. Jestem córką, narzeczoną, siostrą, przyjaciółką, koleżanką, pracodawcą, przedsiębiorcą, współpracownikiem„ panią” mojego wiernego psa. Przede wszystkim jestem tutaj, aby zachęcić Was do zapoznania się ze „Światem Finansów”. 

 

Swoją przygodę z finansami rozpoczęłam kilka lat temu od pracy w banku. Lecz zanim tam trafiłam, na pierwszym roku studiów na wykładzie z bankowości pewna Pani profesor tak mnie zafascynowała opowieścią o pracy w departamencie jednego z banków, że pomyślałam sobie „to jest tak interesujące zajęcie, że chcę pracować w tej branży”. I tak się stało. Jeszcze w tym samym roku wysłałam kilka CV i dostałam się J Pracując przez kilka lat w banku zawsze cieszyłam się z każdego pozyskanego i obsłużonego klienta, poleceń, wyników sprzedażowych, zajmowanych stanowisk. Brakowało mi tak naprawdę tylko jednego: tracąc danego klienta z powodu braku możliwości zaoferowania mu odpowiedniego produktu wiedziałam, że ta osoba znajdzie dla siebie rozwiązanie, ale   w innym banku. Brakowało mi po prostu wachlarza produktów, które mogłabym dopasowywać do potrzeb swoich klientów. W pewnym momencie oferta dostępna w ramach struktury przestała mi wystarczać. Ja chciałam bardziej kompleksowo obsługiwać każdego kto ze mną współpracował. Tak narodził się pomysł otwarcia biura pośrednictwa finansowego.

Teraz przyszedł czas na podzielenie się moją wiedzą i doświadczeniem. Na blogu znajdziecie artykuły na temat nowości produktowych, zmian w ofertach banków, case study, przydatną wiedzą z zakresu bankowości i finansów.

Zapraszam do lektury 🙂

Co nowego na blogu?

O mnie:

Firma:

Osoba fizyczna:

mediapromocja.pl design